Biežāk uzdotie jautājumi

Kādēļ, atverot spēles lietotni, nevaru atrast maršrutus?

Lai redzētu maršrutu spēles lietotnē, vispirms nepieciešams reģistrēties mypostnos.com. Pēc reģistrācijas izvēlies kādu no bezmaksas “Pievelc Latviju tuvplānā” maršruta posmiem, spiežot “Saņemt”. Nākamajā solī atver spēles lietotni “PostNos” un zem “Mani maršruti” redzēsi izvēlēto maršrutu.

Kādēļ, nonākot maršruta Ierašanās punktā, spēles lietotnē neuzrādās nākamie soļi?

Sekojiet spēles lietotnes norādījumiem, kur norādīts meklēt uz kartes punktu “Starts”. Dodieties uz “Starta” punktu un lietotnē spiediet pogu “Check in”. Jūsu piedzīvojums var sākties!

Kādēļ, nonākot kontrolpunktā, neparādās uzdevums?

Kartē esošie punkti kļūst interaktīvi 50 metru attālumā no kontrolpunkta.

Cik daudz laika aizņem izspēlēt vienu maršruta posmu un cik daudz laika aizņem izspēlēt pilnu maršrutu?

Paredzamais spēles ilgums atkarīgs no braucēju temperamenta. Ja brauc ātri un apskata vien dažus objektus, katru no 16 maršrutiem iespējams izbraukt dienas laikā. Ja ir vēlme izbaudīt kvalitatīvu laiku ar ceļabiedriem, ciemojoties katrā apskates punktā un izmantojot vietējās naktsmītnes vai citus tūrisma pakalpojumus, reģiona maršrutus var apceļot 2-3 dienās. Savukārt, ja kādu maršrutu nevari pabeigt vienā dienā, taču vēlies tajā atgriezties, katrā maršrutā ir kontrolpunkti, kur uzsāktā posma apceļošanu var apturēt un atgriezties vēlāk.

Kā tiks noteikti mēneša spēles uzvarētāji?

Katru mēnesi tiks apbalvots spēles dalībnieks, kurš būs sasniedzis lielāko kopējo punktu skaitu. Punktu skaits summēsies, ja spēles dalībnieks apceļos vairākus spēles posmus mēneša ietvaros.

Kā es varu uzzināt, cik punktus esmu ieguvis spēlē?

Pabeidzot spēles posmu, spēles lietotnē būs redzams iegūtais posma punktu skaits.

Kā es varu piedalīties balvu izlozē?

Balvu izlozē var piedalīties visi spēlētāji, kas būs pabeiguši vismaz vienu spēles posmu un aizpildījuši aptaujas anketu, kas būs pieejama spēles lietotnē, sasniedzot galapunktu.

Kur varu redzēt spēles uzvarētājus, kuri ieguvuši balvas?

Spēles izlozes rezultātiem varat sekot līdzi Instagram kontā @latviatravel vai Facebook kontā @atklajlatvijunojauna.

Vai es varu piedalīties konkursā atkārtoti, ja jau vienreiz esmu uzvarējis?

Noteikti, spēlēt var atkārtoti, jo kampaņas noslēgumā visi spēlētāji, neatkarīgi no iegūto punktu skaita, piedalīsies izlozē, kurā tiks izlozētas četras dāvanu kartes 250 EUR vērtībā.